Перегляд вистави “Місто мого дитинства”

Місто мого дитинства_1

«МІСТО МОГО ДИТИНСТВА»

Автори — Г.Голубенко, Л.Сущенко, В.Хаіт.

Режисер-постановник — народний артист України І.Равицький.

Жанр — вистава за п’єсою «Старые дома».

27   травня   2017 року студенти груп  У-11, ГМ-21, ГМ-22, В-21 під керівництвом доц. Троян А.О. та ст.викл. Мірошниченко М.І. відвідали Одеський академічний український  музично-драматичний театр ім. В.Василька та переглядали виставу  з  нагоди 50-річчя заслуженого артиста України Павла  Шмарьова «Місто мого  дитинства».

«Моєму рідному місту присвячується…», — звучить на самому початку  вистави. Це — історія про Одесу, яку ми всі любимо і бережемо у своєму серці, навіть коли живемо на іншому кінці світу. На сцені відтворено атмосферу Одеси 70–80-х років минулого століття.

Історію одного старого одеського будинку розповідає зі сцени Стасік Остапчук, який, за твердим переконанням його матері Олени Остапчук, неодмінно мав стати «майбутнім геніальним скрипалем», а наразі він — звичайний одеський хлопчисько 12 років.

Мешканці будинку живуть одною великою сім’єю, розділюючи радісні і сумні події один одного.   Приміром, дорослий вже син Марії Іванівни Андрій одружуватись збирається. Але ж це їхня спільна дитина! Його ростили, виховували всі разом, тож сусідам не байдуже, хто буде Андрієвою обраницею.

Коли ж загроза нависла над їхнім старим будинком, всі, як один, кинулися на порятунок.

Чуття єдиної родини, унікальний гумор, відкритість та щирість у світосприйнятті, у ставленні до людей, до життя — все це об’єднує сусідів у братство, ім’я якому — одесити.

В ролі Захара Олексійовича, старого моряка – заслужений артист України – Павло Шмарьов.

         Після перегляду вистави студенти разом з доцентом Троян А.О. відвідали музей театру.


Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone