Всеукраїнська конференція «Енергоефективна школа»

_DSC0768

З 21 по 22 вересня 2017 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді МОН України, м.Київ, пройшла Всеукраїнська конференція «Енергоефективна школа».

Проведення конференції ініційовано Проектом ПРООН/ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України, Всеукраїнської екологічної ліги. В конференції взяли участь вчителі позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, представники органів державної влади та місцевого самоврядування. Учасником конференції також стала Наталя Власенко, фахівець сектору профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю ОДЕКУ.

1_1На учасників чекала насичена програма, яка включала пленарні сесії, круглі столи, тренінги, тематичну екскурсію «Твердопаливні котли у освітніх закладах». В рамках конференції працювали презентаційно-ділова зона та тематична виставка «Енергоефективна школа».

_DSC0769 _DSC0767

Така конференція проходила вже не вперше, її мета – обмін досвідом та поширення кращих практик освітян України з питані енергозбереження у школі, виховання енергетично та екологічно грамотної поведінки та стилю життя,  залучення освітянської спільноти до дій, спрямованих на зниження споживання ресурсів та зменшення негативного впливу на довкілля, налагодження та зміцнення міжнародного співробітництва для збереження довкілля та освітнього простору.

З повагою,

Сектор профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю ОДЕКУ

Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone