Історії успіху випускників каф. інформаційних технологій

Всім привіт,

ГріхівМене звуть Гріхів Андрій. Я випускник ОДЕКУ, факультет Комп’ютерні Науки, 2008 г. На даний момент проживаю в Нью-Йорку, займаюся розробкою Веб-додатків в стартапі INTURN, посаду Архітектор ПО (Software Architect). До цього працював в таких компаніях, як AOL, The Huffington Post і Lohika. Я вдячний Всім співробітникам факультету Комп’ютерних Наук, які день у день проробляють величезну роботу, щоб кожен студент, який хоче успішного майбутнього, мав можливість його отримати. Поважайте і цінуйте своїх педагогів. З великою впевненістю можу сказати, що приймаючи їх працю, Ви приймаєте знання і досвід, які будуть важливою, невід’ємною частиною Вашого життя. Успіхів!


Ляшенко Віталій

ЛяшенкоЗакінчив ОДЕКУ, факультет комп’ютерних технологій в 2007, одержав ступінь магістра. в 2011 заснував невелику компанію, що займається веб і мобайл -розробкою. Люблю життя. Не можу сказати, що був зразковим студентом, вік напевно такий був, однак не оцінити всю повноту впливу мого оточення, і особливо педагогічного складу, не маю жодного морального права. Ректор, декан, мій куратор і науковий керівник безсумнівно зробили свій внесок в моє становлення та неабиякою формі вплинули на те, яким я є зараз. Окреме спасибі Георгію Петровичу, якому я до сих пір вдячний, що саме він, неабиякою тактикою спровокував написати магістерську роботу самостійно – це, мабуть, був перший мій дорослий вчинок. Людмила Борисівна – Ви назавжди запам’ятається мені як приклад врівноваженості, розважливості і доброти. Микола Георгійович, можливо Ви мене і не згадаєте, проте з упевненістю можу сказати про те, що моя повага до Вас побудовано на цілком усвідомленому захопленні Вашими справедливістю та порядністю. Ірина Маратовна, важко уявити собі більш самовідданого і турботливого викладача, дуже ціную і поважаю Вас. На жаль, не можу перелічити всіх викладачів, однак щиро можу сказати, що вдячний Усім, саме Ви вплинули на мене тодішнього.


Солопіхін Ірина

Програміст, фрілансер

Спеціалізація – веб, бази даних, РНР, Java

СолопіхінЗ університетом мене пов’язують найтепліші спогади. Тут було не просто цікаво, пізнавально, весело (хоча і це безумовно було) – тут було душевно. За кожною важливою теоремою переховувались приклад з життя або цікава розповідь, що допомагає не вивчити напам’ять, а глибоко осмислити часом прості, але дуже важливі речі. Тут вчили не тільки програмувати, тут навчали думати, вчили вирішувати поставлені завдання і знаходити вихід із, здавалося б, безвихідних ситуацій, а такі знання безцінні (причому потрібні вони як для подальшої професії, так і для подальшого особистого розвитку). Багато фраз, сказані побіжно викладачами, запам’яталися на все життя і стали напуттям (я їх досі цитую). Викладачі тут були за сумісництвом друзями, другими батьками, мудрими наставниками і я від душі вдячна їм усім за те тепло, ту участь, ту віру в нас, якими вони нас забезпечили. Зараз я працюю програмістом (моя спеціалізація – бази даних) і в високій якості отриманих тут знань переконуюся щодня. Крім цього, хочу зазначити, що завдяки навчанню тут, в моє життя міцно увійшов спорт (студенти ОДЕКУ можуть займатися практично будь-яким видом спорту: необхідне місце, інвентар, тренера тут завжди вам нададуть). Спасибі величезне всьому викладацькому складу. Своєю любов’ю, своїм терпінням Ви проклали дорогу в серці кожного студента і для мене і моїх одногрупників Ви назавжди залишитеся сім’єю (не боюся говорити за всіх, так як з більшістю з них я до сих пір підтримую стосунки). Спасибі ректорату університету за нове обладнання, затишні аудиторії, обладнаний спорткомплекс, велику бібліотеку (все це важливо і сприяє продуктивності навчання).

P.S. І окрема подяка університету – саме тут я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком.


Муравкін Олег

Поточне місце роботи: морський перегрузочно-складський комплекс ТОВ «Бориваж»

Посада: начальник відділу ІТ

Початок навчання: 2006 г.

Закінчення навчання: 2009 г.

МуравкінПро ФКУ: Багатьох абітурієнтів, які бажають реалізувати себе в області ІТ індустрії, лякає поєднання «екологічний університет» і «комп’ютерні науки». Але, поспішаю запевнити, що немає нічого протиприродного в цьому поєднанні. Більш того, тенденції розвитку сучасних технологій вимагають підготовку «прикордонних» фахівців, молодих вчених, здатних орієнтуватися не тільки в своїй вузькій спеціалізації, але і в суміжних напрямках. Факультет комп’ютерних наук ОДЕКУ якраз і надає такі можливості. Крім відмінних знань в області базових напрямків ІТ, ви отримуєте можливість охопити напрямок ГІС і суміжних наук.

Про кафедру: Як відомо: «Кадри вирішують все!», Так ось, викладацький склад Кафедри інформаційних технологій – це яскраві, талановиті, досвідчені, грамотні і цілком віддані своїй справі фахівці. Повірте, при бажанні у самого студента, по закінченню університету ви отримаєте не тільки відмінні знання з предметів, але і хороший життєвий досвід, масу гумору і позитивних емоцій!


Романов Олексій

Поточне місце роботи: компанія “Seabed Geosolutions”

Посада: Geophysics Operator

Закінчив у 2007 році магістратуру ОДЕКУ за фахом “Інформаційні управляючі системи та технології”.

Хочу щиро подякувати висококваліфікованим викладачам кафедри інформаційних технологій за вміння і бажання вчити, за здатність знайти правильний підхід до кожного студента, за лояльність, терпіння і доброзичливість, притаманні в ході навчального процесу. Хочу сказати велике спасибі за отриманий багаж знань, який дозволив влаштуватися на роботу і просунутися по кар’єрних сходах в одній з лідируючих компаній в сфері морської сейсморозвідки.

Романов


СоколоваСоколова Анна

Поточне місце роботи:

Аутсорсингова компанія “Envion Software”

Посада: Middle Web-developer (Full Stack)

Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone