24 травня 2019 р. студенти і викладач кафедри гідроекології ОДЕКУ взяли участь в профорієнтаційному заході серед учнів ЗОШ №85 м. Одеси.

index

2019 рік проголошено Генасамблеєю ООН Міжнародним роком Періодичної таблиці хімічних елементів у зв’язку з 150-річчям з дня створення цієї таблиці Дмитром Івановичем Менделєєвим.

«Періодична система хімічних елементів – одне з найбільш важливих наукових досягнень людства, що відбиває суть не тільки хімії, але також фізики, біології та інших дисциплін. Вона являє собою унікальний інструмент, який дає можливість вченим передбачати появу та властивості елементів на Землі і у Всесвіті в цілому» – заявив Жан-Пол Нгома-Абіага, координатор заходів в рамках святкування Року в ЮНЕСКО.

Міжнародний рік періодичної таблиці хімічних елементів є продовженням тематики Міжнародного року хімії (2011 р.) і Міжнародного року кристалографії (2014 г.). Проведення цього року також дає ЮНЕСКО можливість активно сприяти популяризації фундаментальних наук в інтересах  розвитку, в тому числі завдяки Міжнародній програмі ЮНЕСКО з фундаментальних наук (МПФН).

У зв’язку з цим, студенти Природоохоронного факультету ОДЕКУ на чолі зі старшим викладачем кафедри гідроекології та водних досліджень Балан Г.К. допомогли підготувати та провести в  ЗОШ №85 серед учнів 9-10 класів в рамках “Інтелектуальних ігор” брейн – ринг по Періодичній таблиці хімічних елементів Менделєєва Д.І. Також з учнями була проведена ознайомча бесіда щодо перспектив навчання в ОДЕКУ. Активну участь в координації проведення брейн-рингу приймали студенти  групи Е-18п Худякова Марія, Федіна Наталья, Розгон Катерина, Ромащук Анна та Томченко Анна (гр.ЕГ-33). Дирекція школи оголосила Подяку викладачу та студентам Екологічного Університету за цікаве, змістовне проведення заходу. Треба відзначити, що задоволеними лишились всі учасники даного дійства, які приємно сполучили корисне з цікавим.

5 1 2 3 4