Партнерство заради майбутнього дітей

usa - green environment concept

24 квітня 2018 року представники Одеського державного екологічного університету навідалися з екологічним просвітницьким візитом до учнів 8-го класу школи №68. Зустріч відбулася на платформі Одеської обласної бібліотеки для дітей ім. В. Катаєва (http://odessabibliotekakrupskoj.blogspot.com) в рамках програми бібліотеки «Партнерство заради майбутнього дітей». Зустріч відбулася в рамках тижня екологічних знань та святкування Всесвітнього Дня Землі (22 квітня).

Для учнів виступили:

  • Михайленко Владислав, магістр 2-го року навчання кафедри екології та охорони довкілля ОДЕКУ, керівник студентського креативного простору Ecoprostir (https://www.facebook.com/ecoprostirosenu/), який у сучасному інтерактивному форматі розповів учням про глобальні екологічні проблеми та локальні шляхи їх вирішення. Також учням було розказано про аварію на Чорнобильській АЕС, що особливо актуально напередодні Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу (26-го квітня).
  • Докус Ангеліна Олександрівна, завідувач сектору профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю ОДЕКУ, розповіла учням про Одеський державний екологічний університет, його діяльність, чисельні заходи та активності, які проводяться для учнів в рамках екологічного виховання молоді.

Зустріч пройшла активно, енергійно, плідно та захоплююче, учні отримали натхнення на нові екологічні ініціативи та з радістю стали з нами на шлях ЕСО.

Разом з представниками бібліотеки було обговорено подальші можливості співпраці, результати яких, ми сподіваємося, ви побачите вже найближчим часом.

Далі – більше!

1 2
3 4
6 5

Слідкуйте за нашими новинами та ставайте на шлях ЕСО разом з нами!


Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone