Інтерактивна зона каф.українознавства та соціальних наук на міському екологічному ярмарку

images

27.10.2018 р. в межах проведення Одеським державним екологічним університетом міського екологічного ярмарку «ONE DAY WITH ECOLOGY», поруч з іншими підрозділами вишу, було організовано інтерактивну зону кафедри українознавства та соціальних наук.

У відповідністю із специфікою кафедри було підготовлено низку розважально-просвітницьких заходів еколого-виховного  спрямування.

Stend

Підготовлено тематичний стенд «Рослинні орнаменти в українській вишиванці» (доц.Бубнов І.В., ст.лаб. Стьожка Т.О.) за матеріалами якого для всіх зацікавлених відвідувачів проводилися просвітницькі бесіди щодо тлумачення візерунків стародавніх українських вишиванок,  пов’язаних із рослинним світом. Всі бажаючи  змогли отримати корисну інформацію про те, що означають символи на вишивках та які з них найкраще підходять  особисто для кожного і, разом з тим, переконатися у думці, що ментально-культурні традиції українського народу споконвічно були засновані на ідеї поважного та бережного  ставлення до оточуючого природного світу.

Забезпечено проведення соціологічного опитування щодо рівня поширеності екологічних знань серед мешканців міста та їхнього ставлення  до екологічних проблем (доц. Кушніренко І.Ю., ст.викл. Краснянська Н.Д.). Цікаві дані, отримані під час цього заходу, можуть бути корисними у корегуванні стратегій екологічного виховання серед представників різних вікових та соціальних груп нашого міста.

1

Для юних відвідувачів ярмарку дуже привабливою та захоплюючою формою залучення до екологічного виховання став конкурс асфальтових малюнків «Я і оточуючий світ», проведення якого організували доц. Троян А.О., ст.викл. Кантаржи Н.І., ст. викл. Мирошниченко М.І.. Учасники конкурсу отримували різнокольорові повітряні кульки із слоганом «Ми за чисте довкілля» і логотипом ОДЕКУ.

5 2 4

Всіляку допомогу у функціонуванні локації здійснювала і решта інших співробітників кафедри: доц. Олійник А.М., ст.викл. Глушкова Н.М., ст.викл. Слободянюк О.Р.

6 8

  Сподіваємося, що наш скромний внесок у проведення цьогорічного екологічного ярмарку сприяв загальному успіху і результативності цього заходу.


Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone