Результати опитування «Екологічна обізнаність одеситів»

екологія олімпіада

27 жовтня2018 року відбулася головна еко-подія нашого міста -міський екологічний ярмарок «One day with ecology», головним організатором якого виступив  Одеський державний екологічний університет!

Наукове товариство ОДЕКУ не могло зостатися осторонь такої цікавої події в житті нашого міста, тому підготувало опитування гостей заходу під назвою – «Екологічна обізнаність одеситів», данні якого будуть використані для наукової роботи аспірантів та молодих вчених нашого університету.

2(1)Хочемо познайомити вас з результатами цього опитування, в якому прийняли участь 143 респонденти віком від 11 до 84 років.

Приємно відмітити високу обізнаність одеситів в питаннях екології. Так, із запропонованих питань переважна більшість респондентів дали правильні відповіді – 75% містян знають, що пластикова пляшка розкладається близько 200 років, 78% – обізнані про основну проблему Куяльницького лиману, а 74% опитуваних правильно визначили транспорт, як основне джерело забруднення повітря в нашому місті.

Проте, слід зауважити, що майже чверть опитуваних (24%) не змогли сказати, де в нашому місті розташовані пукти прийому відпрацьованих джерел живлення. Особливе занепокоєння викликає той факт,що переважна більшість таких респондентів (63%) – це молодь, віком від 16 до 23 років.

Без имени-2 Без имени-6
Без имени-4 Без имени-1
Без имени-5 Без имени-3

Отже, маємо надію на те, що наше опитування допомогло жителям міста стати більш свідомими в питаннях екології та спонукало їх відповідально ставитися до навколишнього середовища!

1(1)

5(1) 4(1)
6(1) 3(1)

 

Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone