Результати І туру Всеукраїнської олімпіади ОДЕКУ (онлайн)

logo_odeku

Одеський державний екологічний університет проводить Всеукраїнську олімпіаду ОДЕКУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності природничо-математичного та інженерно-технічного спрямування для учнів випускних класів середньої загальної освітньої школи, студентів випускних курсів коледжів і технікумів, а також які станом на час проведення Олімпіади отримали повну загальну середню освіту.

 Олімпіада проводиться у відповідності з Законом України “Про середню освіту” та на підставі Положення про Всеукраїнську олімпіаду вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності природничо-математичного та інженерно-технічного спрямування (Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2019 році).

Олімпіада зі спеціальності – це творче змагання з теоретичної та практичної підготовки школярів згідно з Переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців в ОДЕКУ за відповідними освітньо-кваліфікаційними рівнями.

Мета олімпіади виявлення обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, добір талановитої молоді для поповнення студентських рядів університету, реалізація здібностей талановитих учнів, розширення й поглиблення знань учнів із навчальних предметів природничо циклу, які виносяться на зовнішнє незалежне тестування .


За результатами І туру (онлайн)

Всеукраїнської олімпіади ОДЕКУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

до ІІ туру (15 лютого 2019 року) допускаються:


  1. «Екологія» – дисципліни:

БІОЛОГІЯ

  1. Мідоні Данило Георгійович

ГЕОГРАФІЯ

  1. Сазонов Костянтин Олександровитч
  2. Грабовецька Дар’я Сергіївна
  3. Жук Севастіян Олегович

  1. «Технології захисту навколишнього середовища» – дисципліни:

МАТЕМАТИКА

  1. Андрію Микита Олександрович

  1. «Науки про землю» (Гідрометеорологія) – дисципліни:

МАТЕМАТИКА

  1. Голіченко Володимир Сергійович
  2. Бєну Аліна В’ячеславівна

ГЕОГРАФІЯ 

  1. Попопчебенюк Влада

 

Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone