Захист магістерських кваліфікаційних робіт на кафедрі гідрології суші 28-29.05.2019 р.

i

28 та 29 травня 2019 року на кафедрі гідрології суші були проведені два засідання Атестаційної комісії №1 з захисту магістерських кваліфікаційних робіт магістрів ОНП гр. МГ-2.

Згідно з наказом ректора ОДЕКУ №68-к від 25.04.2019 р., АК №1 зі спеціальності 103 «Науки про Землю», освітньої програми «Гідрологія» затверджена у такому складі: Медведєва Ю.С. – доцент кафедри «Морські технології», Національний університет «Одеська морська академія» (голова АК), Шакірзанова Ж.Р., проф., д-р геогр. наук, зав. кафедри гідрології суші; Гопченко Є.Д., д-р геогр. наук, проф. кафедри гідрології суші; Сербов М.Г., канд. геогр. наук, доцент кафедри інформаційних технологій, проректор з навчальної роботи ОДЕКУ.

????????????????????????????????????

До захисту кваліфікаційних магістерських робіт було допущено 14 магістрів. Захист кваліфікаційних робіт виявив високий науковий рівень підготовки магістрів.Тематика магістерських робіт присвячена актуальним питанням теоретичної  і прикладної  гідрології – дослідженням формування річкового стоку в різних фізико-географічних умовах, гідрологічним розрахункам та прогнозам  характеристик річкового стоку, оцінці якості води та ін.Наукове керівництво магістерськими роботами здійснювалося викладачами кафедри: проф. Шакірзановою Ж.Р., проф. Гопченком Є.Д., доц. Овчарук В.А., доц. Кічук Н.С., доц. Бурлуцькою М.Е., ст.викл. Погореловою М.П., ст.викл. Гопцій М.В., ст.викл. Тодоровою О.І.

Вітаємо наших дорогих магістрів з закінченням навчання в ОДЕКУ! Нехай диплом про закінчення вищого навчального закладу стане сильними крилами, завдяки яким ви зможете злетіти на неймовірні висоти і домогтися небувалого успіху. Бажаємо побудувати відмінну кар’єру, зайняти почесну посаду, мати великий дохід, але завжди залишатися справедливими, добрими і позитивними людьми!Щастя Вам, міцного здоров’я та віри в свої сили!

Висловлюємо подякуголові та членам Атестаційної комісії за приділений час на прослуховування,справедливе оцінювання наукових напрацювань, влучні рекомендації та побажання, а також викладам кафедри за їх працю, терпіння, витримку, щире розуміння і добру підтримку. Бажаємо Вам здоров’я, міцних сил, відмінних ідей, безсумнівних успіхів та ентузіазму!

P1050416 ????????????????????????????????????
 ????????????????????????????????????  Копия DSC_0512
???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????
???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????
P1050405 P1050430 P1050422

P1050378


 

 

Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone