Профорієнтаційний захід кафедри гідрології суші ОДЕКУ

1

В умовах карантину кафедра гідрології суші Одеського державного екологічного університету відповідально відноситься до своєї роботи. 12-13 червня 2020 р проведений масштабний виїзний профорієнтаційний захід по загальноосвітнім закладам Одеської області старшим викладачем кафедри гідрології суші Кічуком І.Д.

Під час виїзного заходу здійснювалися співбесіди з керівництвом ЗОШ, презентувались матеріали, інформаційні буклети щодо умов вступу до Гідрометеорологічного інституту ОДЕКУ.

За підсумками зустрічей були досягнуті домовленості щодо розміщення інформації про Гідрометеорологічний інститут ОДЕКУ для випускників та батьків на офіційних сайтах ЗОШ. Слід наголосити, що у Білгород Дністровському районі відбувалась також зустріч з директором Коледжу природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій (Директор коледжу-Попа Леонід Минович).

2 1

Відбулись й інші зустрічі: з Директором та секретарем Бритовської загальноосвітньої школи I-III ступенів;

3 4

з адміністрацією у Саратському районі Михайлівській НВК ЗОШ I-III ст.;

 5 7 6

у Зорянському навчально-виховному комплексі I-III ступенів – ліцеї;

8 9 10

у Кілійському районі активно пройшла зустріч з директорами Кілійської I-III ст.№ 3 –ліцей та ЗЗСО I-III ст. №1 і № 2 (с. Шевченково);

13 15 14

у Ізмаїльському районі з директорами Суворовської ЗОШ I-III ст. та ЗОШ №6 I-III ст. (м. Ізмаїл).

 16 17

У Татарбунарському районі до розсилки інформаційних матеріалів по школах були задіяні за їх бажанням спеціалісти експлуатаційної дільниці КМУВГ, спільно з якими інформаційні матеріали з питань профорієнтації були направлені у шість ЗОШ району.

12 11

Шановний ВИПУСКНИК 2020 стань студентом ОДЕКУ!

Інформацію про  виїзні зустрічі та співбесіди по  навчальних закладах  Одеської області підготував  ст. в  викладач кафедри гідрології суші Кічук І.Д. 16.06. 2020 р.