Повідомлення від кафедри метеорології та кліматології

cvechka

Шановні колеги, з великим сумом повідомляю, що на 84 році життя, після тривалої хвороби померла наша колега і друг, кандидат географічних наук, доцент Іванова Світлана Миронівна.

В 1960 році вона закінчила Одеський гідрометеорологічний інститут за спеціальністю інженер-метеоролог.

В 1960-1963 рр. працювала у Північному управлінні Гідрометслужби інженером, старшим інженером-аерологом, начальником аерологічної станції Архангельськ. З 1963 р. асистент кафедри загальної метеорології в ОГМІ.

З 1965 по 1967 рр. навчалась в аспірантурі під науковим керівництвом проф. Бурмана Е.А.

У 1976 р. захистила кандидатську дисертацію на тему “Горно-долинні вітри північної півкулі”. Працювала в науково-дослідному секторі (НДС) та на кафедрі аерології як асистент.

З 1982 р. працювала на посаді доцента кафедри активних впливів та радіометеорології.

З 1997 по 1999 рр. виконувала обов’язки інженера-аеролога відділу аерологічних спостережень ГМЦ ЧАМ.

З 1999 по 2012 рр. доцент кафедри теоретичної метеорології та метеорологічних прогнозів.

Коло наукових інтересів було пов’язано з динамікою граничного шару атмосфери, місцевими вітрами та активними впливами на грозо-градові процеси, приймала участь у 10 наукових експедиціях у гірських регіонах.

Все її життя – це нескінченна відданість обраній справі і служінні науці. Вона завжди була чуйною та небайдужою до чужих проблем людиною! Завжди простягала руку допомоги нужденним, підтримувала не тільки словом, а й ділом. Повсякденне спілкування зі Світланою Миронівною, приносило не тільки позитив, радість і заряд енергії, а й допомагало кожному збагатити себе цінним досвідом, якого у Світлани Миронівни було безмірно і вона щедро ділилася ним з усіма бажаючими: колегами, аспірантами, студентами…

MyCollages

Завдяки своєму великому досвіду, знанням, цілеспрямованості і морально-етичними принципам Світлана Миронівна користувалася у колег і студентів безмежним авторитетом і повагою!

У цей жалобний день висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким, усім, хто знав і любив Світлану Миронівну. Світла пам’ять про цю енергійну і життєрадісну людину збережеться в наших серцях, а її ім’я – в історії нашої кафедри та університету!!!