5-та Гідроекологічна моніторингова експедиція в басейн Куяльницького лиману

КАФ. ВОДНЫХ ИССЛЕДОВАНИЙ

3 листопада 2018 року відбулась п’ята чергова гідроекологічна експедиція співробітників науково-експертного центру моніторингу довкілля НДЧ Одеського державного екологічного університету по моніторингу Одеської затоки і Куяльницького лиману та його приток. У події приймали участь співробітники кафедри гідроекології та водних досліджень доц. Гриб О.М. та ст. викл. Яров Я.С., а також зав. ННРГЛ ОДЕКУ в с. Маяки Терновий П.А. та к.г.н. Сербов М.Г. В результаті виконаних вимірювань було відібрано та опрацьовано 16 проб води. Встановлено, що наповнення Куяльницького лиману поверхневими водами з річок Великий Куяльник, Довбока, Кубанка не відбувалось. Відновився водний стік в балці Гільдендорфська. Основна маса поверхневого припливу в лиман поступала по балці Корсунцівська, по лотку з ВНС-5 поблизу с.Шевченко та скиду дренажних вод зі ставків Пересипу поблизу санаторію “Куяльник”. У воді лиману продовжує активно розвиватись рачок артемія.

1 2 3 4 5 6 7 8