7 травня 2018 р. відбулося ІI засідання секції «Метеорологіята кліматологія»

миниатюра

7 травня 2018 р. на кафедрі метеорології та кліматології (ауд. 412, о 10.00) відбулося ІI засідання секції «Метеорологія та кліматологія» Конференції молодих вчених Одеського державного екологічного університету (2-8.05.2018).

Науковий керівник секції: к.геогр.н., проф. Івус Г.П.

ПРИСУТНІ: зав. каф., к.геогр.н., проф. Івус Г.П.,к.геогр.н., доц. Галич Є.В., к.геогр.н., доцент Гончарова Л.Д., доцент Нажмудінова О.М., к.геогр.н., доцент Міщенко Н.М., к.геогр.н., доцент Семергей-Чумаченко А.Б., к.геогр.н., доцент Хоменко І.А., к.геогр.н., доцент Хоменко Г.В., ст. викл. Гурська Л.М., технік 1 кат. Вербицький Д.В., зав. лаб. Моренець-Кубанська Л.І., нач. НБП ОДЕКУ Уманська О.В., інженер Поліщук А.В., ст. гр. МНЗ-1м, МНЗ-1к та МНЗ-61м.

В роботі секції прийняли активну участь магістри І та ІІ року навчання.

Учасники конференції успішно представили результати своїх досліджень щодо сучасного вітрового режиму Одещини на тлі кліматичних змін та перспектив розвитку вітроенергетики регіону, виявлення частоти випадіння опадів різних градацій над Одещиною та тенденцій майбутніх змін режиму опадів над Україною, аналізу блокуючих циркуляційних процесів та їх впливу на погодні умови над Україною, визначення умов розвитку небезпечних погодних явищ (грози над Молдовою, смерчінад південним заходом України, низькі течії над Одесою та ін.)

Керівниками доповідей на ІІ засіданні виступили: зав. каф. метеорології та кліматології професор Івус Г.П., професор кафедри Семенова І.Г., доценти Гончарова Л.Д., Нажмудінова О.М., Семергей-Чумаченко А.Б., Хоменко Г.В. та ст. викладач Гурська Л.М.

Магістри проявили здатність до проведення самостійних наукових досліджень, вміння отримувати обґрунтовані висновки та доповідати результати досліджень.

MyCollages (7) MyCollages (8)