“Бізнес-інкубатор” на “Ecoprostir”. Тренінг” Як реалізувати себе в професії”

T1BxkLT62uY

4 жовтня 2017 року, на платформі  “Ecoprostir” розпочав роботу  “Бізнес-інкубатор екологічних проектів“.

Основна мета проекту – створити умови щодо можливості реалізації інноваційних ідей  активної молоді (студентів, молодих вчених),  отримання досвіду розробки та впровадження  своїх проектів, отримання навичок комунікації з громадськістю та органами місцевого самоврядування.

Тематика проектів може бути  екологічного, економічного та  соціального напрямку, спрямована на вирішення як внутрішніх університетських проблем навчального або соціально-побутового характеру, так і  задач місцевого, регіонального та міжнародного рівнів.

В “Ecoprostir”  студенти мають можливість отримати   консультації по розробці, супроводженню та впровадженню  власних проектів.

Основна проблема випускника ВНЗ – відсутність досвіду. Отриманий досвід проектної діяльності, під час студентства, значно збільшує його шанси на працевлаштування та побудові  успішної кар’єри.

Дуже символічним є те, що  перший тренінг пройшов на тему: “Як реалізувати себе в професії“, що на сьогодні  є найактуальнішою темою для студентів.

Спікерами були справжні професіонали  в своїй справі:

Про специфіку діяльності консалтингової компанії  ТОВ “Ірбіс-Юг” та про вимоги, яким повинен відповідати  робітник компанії, розповіла директор компанії  Олена Перелигіна.

Велику зацікавленість визвала доповідь спікера Олександри Перелигіної,  НR-менеджер будівельної компанії «ЗАРС». Олександра –ознайомила слухачів з секретами створення  ефективного резюме.  Спікер надала поради, як виходити з ситуації, коли  немає досвіду, яким чином компенсувати  цей недолік, щоб у НR-менеджера або у роботодавця не пропало бажання подальшого знайомства з кандидатом. Олександра навела приклади  розповсюджених помилок у резюме, особливо про надання неправдивої інформації. В епоху інформаційних технологій та мобільності ринку праці, неправдива інформація швидко викривається,  за кандидатом закріплюється погана репутація, яка стає відома серед інших НR-менеджерів.

Не менш цікавою для слухачів було питання щодо особливостей проходження першої співбесіди та аналіз помилок претендентів, щодо зовнішнього вигляду, пунктуальності та визначення  бажаного рівня заробітної плати.

Виступ спікера визвав у слухачів жваву зацікавленість, було задано багато питань і отримано не менше дієвих, корисних  порад.

Спікер Ганна Натоптана,  заступник директора  компанії ТОВ “Ірбіс-Юг” з питань екології,  поділилася власним досвідом пошуку роботи, постулатами успішного кар’єрного росту, проблемами щодо кваліфікаційного рівня кандидатів на вакансії  на сучасному ринку праці та секретами успішного проходження професійної співбесіди.

IMG_0459 IMG_0494 IMG_0490

Матеріал був поданий в інтерактивний формі для більшої эффективності тренінгу. В форматі діалогу у студентів була унікальна можливість задати питання спікерам та отримати відповіді на них.

IMG_0493Ми впевнені, що учасники  тренінгу отримали неоціненні знання та навички і вже в найближчому майбутньому зможуть успішно їх застосувати на практиці.

«Бізнес-інкубатор» на “Ecoprostir”  функціонує, і наступний захід  відбудеться  11 жовтня 2017 р., тема “Як збільшити  свій дохід за допомогою фінансової грамотності“.

Чекаємо на вас!

До зустрічі!

Share on Facebook11Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone