День кар’єри

uvaga

01 листопада 2018 в рамках міського форуму  на базі ОНУ імені І.І.Мечникова  буде проведено  День кар’єри, під час якого відбудуться такі заходи:

І. Конференція з питань працевлаштування, стажування та практики студентів  «Сучасність. Молодь. Кар’єра», на яку запрошуються студенти та випускники  закладів вищої освіти м. Одеси.

       Спікерами на конференції  будуть представники міської ради, міського центру зайнятості, інформаційного центру Євросоюзу, міжнародного відділу ОНУ, керівники підрозділів щодо сприяння працевлаштуванню вузів міста, кращі роботодавці.

Початок конференції о 10 годині у актовій залі (2 поверх) на Французькому бульварі.

ІІ. Ярмарок вакансій для зацікавлених студентів та випускників. На Ярмарок  запрошуються  представники всіх вузів міста. Планується участь більше 40 роботодавців –  компаній, фірм, підприємств,закладів.

Початок роботи ярмарку 0б 11 годині у фойє гуманітарного корпусу. Захід можна відвідати протягом всіх 5 годин у вільний від навчання час (11.00-16.00).

ІІІ. Тренінги та презентації роботодавців, які будуть проводитись для пошукачів роботи, всіх зацікавлених. Тренінги будуть проводити   тренери, коуч-менеджери, консультанти. Тематика тренінгів:

  • Технологія і психологія працевлаштування
  • Розвиток емоційних та комунікативних Skills
  • Проблема адаптації молодих фахівців на новому робочому місці

Записатись на тренінги можна за онлайн – реєстрацією, а також за телефонами 701-82-48, 050-1637058 та 068-8484928. Тренінги відбудуться  з  12 до 14 години у аудиторії 202,202а ново аудиторного корпусу на Французькому бульварі, 24/26.

Реєстрація на участь у конференції з питань працевлаштування на 1 листопада 2018


Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone