“День першокурсника” в ОДЕКУ

3_27974_pic_pervokursnik

31 серпня 2017 року відбулося вже традиційне святоДень першокурсника, присвячене Дню знань. Урочистий захід проводив перший проректор Одеського державного екологічного університету Микола Георгійович Сербов.  З привітанням виступив ректор Одеського державного екологічного університету – професор Сергій Миколайович Степаненко.

SAM_0912 SAM_0921

Також першокурсникам та їх батькам були представлені голова профспілки студентів та аспірантів – Дар’я Лозова та президент ради студентського самоврядування Валерія Чумаченко. В ході заходу були представлені яскраві інформативні відеороліки про Одеський державний екологічний університет.

SAM_0926 SAM_0938

З мудрими напутніми словами та щирими привітаннями до майбутніх професіоналів звернулися представники професорсько-викладацього складу та завідувачі кафедр. Розповіли про студенське життя, наукове товариство студентів та аспірантів “НТ-ОДЕКУ”, студентський простір в університеті – Ecoprostir.  Завідувач кафедри фізичного виховання та валеології, доцент Олександр Георгійович Харасанджіанц, , розповів про спортивне життя в університеті, та закликав першокурсників до здорового способу життя, й запропонував їм залучитись до спортивної команди ОДЕКУ.

SAM_0939 SAM_0945

Цікавою традицією стало урочисте вручення великого студентського квитка студентку першого курса, прізвище якого виграло в жеребкуванні.

SAM_0947 SAM_0910

Утім на цьому свято не закінчилося, а перейшло до інституту і факультетів. Там першокурсники ближче познайомилися зі своїми деканами, завідувачами кафедр та викладачами.

Одеськкий державний екологічний університет від усього серця бажає молодому поколінню захоплюючої подорожі у світ знань, викладачам – оптимізму та здоров’я, а батькам – мудрості та терпіння. Нехай цей навчальний рік стане для всіх вас відправною точкою до підкорення нових вершин!


Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone