День української писемності та мови

мініатюра(1)

9 листопада всі українці світу відзначають День української писемності та мови. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

Викладачі кафедри українознавства та соціальних наук Кантаржи Н.І. і Мирошниченко М.І. разом зі студентами 1-4 курсів нашого університету зібралися 9-10 листопада віддати шану мові. Зустріч відбулася в он-лайн режимі, розпочалася вона з розповіді-презентацій викладачів про становлення цього свята.

10.114 10.113 0.119
10.118 2 10.117

Самобутньою ноткою святкування Дня української писемності та мови стала гра «Правда чи Дія», мета якої перевірити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис; підвищення власної мовної культури. Виконуючи завдання і відповідаючи на питання гри студенти вразили своєю творчістю, креативністю та винахідливістю.

5_001 понедiлок2_001 понедiлок
9-1 112 9-6
понедiлок_3_пара понедiлок_3_пара1

Щира подяка студентам, які приєдналися до святкування Дня української писемності та мови!!!