День відкритих дверей на кафедрі метеорології та кліматології

метклим

Напередодні нашого професійного свята – Дня працівника гідрометеорологічної служби України, який відбудеться 19 листопада, спільними зусиллями доцентів кафедр метеорології і кліматології (Недострелова Л.В.) і вищої та прикладної математики (Серга I.) з дотриманням необхідних мер безпеки був організований день відкритих дверей кафедри метеорології і кліматології для учнів 11а класу Одеського ліцею “Фонтанський”

Перед школярами виступила доцент АгайарЕ.В., з доповіддю проблеми прогнозування стихійних метеорологічних явищ, далі зав.каф. метеорології і кліматології Прокоф’єв О.М. захоплююче розповів про роботу та основні спеціальності ГМI ОДЕКУ, про перспективи працевлаштування після отримання після вищої освіти і про Антарктичну програму України.

В кінці заходу викладачі кафедри відповіли на запитання школярів.