День відкритих дверей в ОДЕКУ

Флаг ОДЕКУ

6 жовтня 2018 року Одеський державний екологічний університет приймав у гості абітурієнтів: відбувся традиційний «День відкритих дверей» ,але у якісно новому форматі. Зустрічали гостей ярмаркою вакансій випускаючих кафедр ОДЕКУ:

Гідрометеорологічний інститут

DSC_0038 DSC_0044

Еколого-економічний факультет

DSC_0047 DSC_0029

Природоохоронний факультет

DSC_0021 DSC_0026

Факультет комп’ютерних наук

DSC_0034

Представники факультетів та кафедр презентували для студентів інформацію про свої спеціальностіта запросили долучитися до рядів студентів. Кожна випускаюча кафедра представила цікаві експозиції, роздатковий матеріал, а найголовніше – мала змогу особисто відповісти на запитання абітурієнтів та їх батьків.

Надихнувшись масштабами та кількістю активностей університету, учні ще раз переконалися, що зробили правильний вибір, прийшовши до унікального, єдиного в Україні екологічного університету.

DSC_0039 3
4 DSC_0057
11 13

Також гості Дня відкритих дверей відвідали музей, де мали змогу прослухали інформацію про структуру, історію університету та завітали до Акваріальної лабораторії, яка завжди викликає підвищений інтерес школярів.

У всіх присутніх була нагода ознайомитися з актуальною інформацією для абітурієнтів у 2019 році. Для того, щоб якісно підготуватися до ЗНО та отримати додаткові бали при вступі до університету, абітурієнти можуть записатись до Підготовчих курсів в ОДЕКУ.

Цікаво, що заперіод навчання на підготовчих курсах слухачі не тільки отримують якісну підготовку з фундаментальних дисциплін, а й мають можливість знайомитися з історією та традиціями університету, спілкуватися з провідними вченими та викладачами, відвідувати культурно-виховні заходи університету.

Для випускників технікумів та коледжів чекала інша добра новина, вони дізнались про змогу стати учасниками Олімпіади, яка щорічно проходить в стінах ОДЕКУ.
Переможці та призери олімпіади, що посіли І, ІІ та ІІІ місця, будуть рекомендовані до зарахування на місця державного замовлення в поточному навчальному році на курс підготовки за інтегрованими планами ОДЕКУ відповідно переліку спеціальностей.

Нагадуємо, майбутнім абітурієнтам, що окрім пар, університет наповнений цікавим творчим та культурним життям. У нашому вузі є навіть свій коворкінг, створений власноруч, студентами.

Дякуємо всім, хто був з нами, сподіваємось, було цікаво й ви дізнались для себе багато нового та корисного. Висловлюємо подяку представникам кафедр за активну участь в організації Дня відкритих дверей. ДякуємоРаді студентського самоврядування (РСС) та активній молоді університету за допомогу в організації фото-зони, музичного оформлення, кава-брейку та гарного настрою!

А вже зовсім скоро ми побачимось знову ̶  у жовтні 2018 року, Одеський державний екологічний університеторганізовує захоплюючу подію міського масштабу –  міський екологічний ярмарок «One day with ecology». Цей захід стане однією із найбільш масштабних екологічних подій цього року в Одесі та об’єднає велику кількість єдинодумців, які замотивовані на екологізацію свого побуту та життя в цілому. Більше інформації та програма заходу вже найближчим часом!

Слідкуйте за нашими новинами на сторінках:
офіційного сайту ОДЕКУ – http://odeku.edu.ua/
Facebook–https://www.facebook.com/ScienceOSENU/
та Instagram – eco_odeku
.
Залишайтеся з нами та ставайте на шлях #ЕКО разом з #ОДЕКУ!