День відкритих дверей в ОДЕКУ

73296

30 вересня 2017 року Одеський державний екологічний університет приймав у гості абітурієнтів: відбувся традиційний «День відкритих дверей» в приміщенні Ecoprostir.

Майбутні студенти та їх батьки прослухали інформацію про структуру та історію університету, яку їм розповіла завідуюча відділом довузівської підготовки ОДЕКУ —Кирнасівська Наталя Василівна. Також представники факультетів та кафедр донесли до студентів інформацію про свої кафедри та запросили долучитися до їх рядів студентів. Абітурієнти та їхні батьки охоче занотовували інформацію та мали змогу поспілкуватися з представниками  кафедр особисто.

PSX_20171006_133547

PSX_20171006_133624 PSX_20171006_133704

Після цього магістрант кафедри екології та охорони довкілля Михайленко Владислав розповів про заснування та діяльність першого екологічного студентського простору Ecoprostir. Далі про активності університету та можливості самореалізації в університеті розповіла голова сектору профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю Докус Ангеліна Олександрiвна. Надихнувшись масштабами та кількістю активностей університету, учні ще раз переконалися, що зробили правильний вибір, прийшовши до унікального, єдиного в Україні екологічного університету!

PSX_20171006_133507

Наступний День відкритих дверей планується на 19 листопада 2017 року. Слідкуйте за анонсами на офіційному сайті університету.

З повагою,
Сектор профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю ОДЕКУ

Share on Facebook2Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone