День кафедри метеорології і кліматології та міжнародний день клімату

миниатюра

11 травня 2018 р. на кафедрі метеорології та кліматологіїбув успішно проведений День кафедри напередодні Міжнародного дня клімату (15 травня).

Під керівництвом зав. каф. професора Івус Г.П. відбулася зустріч провідних викладачів кафедри зі студентами-гідрометеорологів І та ІІ курсів.

2(6)

Привітала студентів декан ГМІ ОДЕКУ Овчарук В.А.,

4(4)

в рамках заходу перед студентською молоддю виступили, з доповідями про роботу сучасних метеорологів та співпрацю зі студентами на кафедрі доцент Семергей-Чумаченко А.Б.,

12(2)

про історію розвитку метеорологічної науки доцент Хоменко І.А.,

7(4)

про роботу української антарктичної станції «Академік Вернадський» ст. викл. Сущенко А.І.,

14

про наукові традиції кліматичних досліджень кафедри професора Школьний Є.П. та Волошин В.Г.

11(3) 6(3)
9(3) 5(5)

В організації та проведенні Дня кафедри приймали активну участь доценти Недострелова Л.В. та Прокофєв О.М., також були присутні доценти Агайар Е.В., Галіч Є.В., Гончарова Л.Д. і Трегубова М.В., ст. викл. Гурська Л.М. та зав. лаб. обробки та аналізу гідрометеорологічної інформації Куришина В.Ю.

8(5) 10(4)

3(4)

Наприкінці зустрічі студенти привітали з Днем Перемоги нашого ветерана професора Школьного Є.П.!!!

13(3)