Допомога ОДЕКУ у підготовці до захисту науково-дослідних робіт МАН

sprum

Дорогі друзі! Ми раді повідомити вам, що робота у напрямку допомоги учнівській молоді у підготовці робіт МАН триває! І, не дивлячись на те, що семестр тільки-но розпочався, учні та викладачі вже працюють над новими науковими роботами!

8 лютого 2019 року, напередодні обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України до Одеського державного екологічного університету завітали учень 9 класу Випаснянської ЗОШ №1 – Гаврилюк Юрій та викладач математики й інформатики Випаснянської ЗОШ №1 Бронченко Ганна Анатоліївна, якіпредставляли на конкурс наукову роботу на тему «Числа Фібоначчі та їх використання». Варто відмітити, що ця робота вже наступного дня зайняла ІІ місце у конкурсі!

Рецензентом наукової роботи від Одеського державного екологічного університету стала доцент кафедри вищої та прикладної математики, кандидат фізико-математичних наук Сєрга Інга Миколаївна, яка відмітила здатність учня до правильного аналізу інформації, сприйняття і викладу навчального матеріалу.

Але на цьому учень зупинятися не планує, і під час зустрічі з Інгою Миколаївною було обговорено ідеї та напрямки для нової наукової роботи. Дійсно, це грає дуже велику роль, коли твоя робота потрапляє до рук справжнього висококваліфікованого спеціаліста!

Ми завжди раді таким зустрічам та охоче допомагаємо учням у їх наукових стартах! Нагадуємо, що вже третій рік поспіль Одеський державний екологічний університет за підтримки Департаменту освіти та науки Одеської міської ради надає консультації школярам щодо підготовки науково-дослідницьких робіт учнів-членів «Малої академії наук» у наступних відділеннях:

–           Науки про Землю;

–           Технічні науки;

–           Комп’ютерні науки;

–           Фізика;

–           Хімія;

–           Екологія;

–           Аграрні науки.

Ознайомитися з інформацією детальніше можна за посиланням.

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:

www.instagram.com/eco.odeku/

viber image 2019-02-11 , 16.40.27

Будемо раді співпраці! Наукових вам успіхів!

До зустрічі!