Допомога ОДЕКУ у підготовці до захисту науково-дослідних робіт МАН

study-abroad-participation-among-us-college-students-dropped-slightly-in-2008-09-school-year-10111701

Вже третій рік поспіль Одеський державний екологічний університет за підтримки Департаменту освіти та науки Одеської міської ради надає консультації школярам щодо підготовки науково-дослідницьких робіт учнів-членів «Малої академії наук» у наступних відділеннях:

• Науки про Землю;
  • Технічні науки;
  • Комп’ютерні науки;
  • Фізика;
  • Хімія;
  • Екологія;
  • Аграрні науки.

Ознайомитися з інформацією детальніше можна за посиланням

На базі Одеського державного екологічного університету було проведено консультацію для учениці 10-А класу КЗ Дмитрівської ЗОШ I-III ступенів Татарбунарського району Одеської області  ̶ Дімової Дар’ї Анатоліївни.

3_1Тема наукової роботи –«Дослідження Дмитрівського водосховища», педагогічний керівник – вчитель біології, керівник гуртків екологічного напрямку  ̶ Златова Наталія Василіївна.

Метою даної роботи є вивчення різноманітності флори та фауни Дмитрівського водосховища, визначення мети створення та значення водосховища насамперед для жителів села Дмитрівка, оцінка хімічного складу, якості та екологічного стану водойми.

Будь-яка наукова робота складається з 2-х частин: теоретична та практична. Практична частина робота була виконана під керівництвом к.геогр.н., доцента кафедри гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ та наукового експерта центру моніторингу навколишнього середовища у складі науково-дослідної частини ОДЕКУ Гриба Олега Миколайовича. Під його наглядом здійснювались практичні наукові дослідження, які лягли в основу наукової роботи.

Слід зазначити, що Одеський державний екологічний університет надає можливість виконувати власні досліди на базі лабораторій кафедр (хімії, фізики, водних біоресурсів та аквакультури, ґрунтознавства, екології рослин, річкова гідроекологічна навчально-наукова лабораторія тощо) у супроводі спеціалістів з відповідних наук, прийняти участь у екскурсії на метеорологічний майданчик, відвідати бюро метеорологічних та гідрологічних прогнозів та багато інших можливостей для набуття практичного наукового досвіду.

4(1) 13

З оглядом на це, в університеті проводиться серія конкурсів «Юний науковець», яка направлена на стимулювання та розвиток творчого та наукового потенціалів учнів 8-11х класів з предметів природничого напрямку.

Вже було проведено:

Ми запрошуємо всіх зацікавлених учнів та викладачів до наукової співпраці!

Більше інформації на сторінках:

офіційного сайту ОДЕКУ

у Facebook – Eko-молодь&Ukraine

та Instagram – eco_odeku

Залишайтеся з нами та ставайте на шлях #ЕКО разом з ОДЕКУ!