Допомога викладачів кафедри метеорології та кліматології ОДЕКУ у підготовці до захистунауково-дослідних робіт МАН

man

29 листопада 2019 р. у районному етапі конкурсу науково-дослідних робіт Малої Академії наук Українина базі Одеської гімназії № 6 «Гармонія» учениця 10-А класу Шапочкіна Катерина Костянтинівна посіла І місце за фахом «Екологія» з науковою роботою «Екологічні проблеми забруднення повітряного басейну м. Одеса».

Керівники роботи – вчитель географії ЗОШ № 106 I-III ступенів Крохмаль Любов Миколаївна та к.геогр.н., доцент Агайар Е.В., рецензент – к.геогр.н., доцент Семергей-Чумаченко А.Б.

IMG_7056