Другий обласний екологічний форум для школярів «Екологія очима молоді. Активності, які доступні кожному»

sprum

Шановні колеги! За останні роки екологічна свідомість учнівської молоді значно підвищилась, і все це завдяки нашій з вами наполегливій роботі. Велика кількість проектів, наукових робіт та ініціатив від учнів підняли екологічну культуру молоді на новий рівень, і це вимагає від нас нових креативних та ефективних рішень. Учнівські ініціативи вже виходять за рамки шкіл, тому наразі важливою ціллю є об’єднання ініціативної екологічно свідомої молоді, що дозволить підняти екологічнусвідомість молоді на новий рівень.

Саме тому 16 жовтня 2019 року Одеський державний екологічний університет проводитьДругий обласний екологічний форум для школярів «Екологія очима дітей. Активності, які доступні кожному».

Місце: ОДЕКУ, Львівська 15, 8 поверх (креативний простір Ecoprostir)

Дата: 16 жовтня 2019 року

Час: 11:00 – 14:00

Основні цілі форуму:

– Об’єднання екологічно активної молоді;

– Знайомство з найактивнішими екологічними організаціями Одеського регіону;

– Надання інформації про можливість участі у екологічних проектах для учнівської молоді;

– Особисте знайомство з керівниками та/або представниками екологічних організацій;

– Знайомство з діяльністю Одеського державного екологічного університету, у тому числі – з досвідом участі ОДЕКУ у міжнародних екологічних проектах;

– Обмін досвідом контактами між викладачами, зацікавленими у впровадженні та розвитку екологічних ініціатив у школах;

– Обмін досвідом у сфері реалізації екологічних ініціатив учнів.

Спікерами форуму стануть представники:

– екологічних громадських організацій;

– екологічних проектів;

– представники сфери екологічно відповідального бізнесу;

– представники державних установ;

– екологічні активісти.

Для участі у форумі запрошуються учні та вчителінавчальних закладів Одеського регіону, представники дитячих та молодіжних громадських організацій, державних установ, які задіяні в еколого-натуралістичному напрямку, приймають участь в різних екологічних заходах, активностях, конкурсах та проектах, зацікавлені в обміні досвідом з екологічного виховання, небайдужі до екологічних проблем міста та області.

Увага! Кількість місць на форумі обмежена. Для участі у форумі необхідно заповнити анкету за посиланням.

Від одного навчального закладу допускається до 3 учасників. Можливість прийняття участі більшої кількості  учасників попередньо узгоджується з оргкомітетом.

Більш детальну інформацію та програму форуму буде надіслано трохи пізніше.

Слідкуйте за новинами на сторінках у соціальних мережах:

www.instagram.com/eco.odeku

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся:

Завідувач Сектору по роботі з учнівською молоддю ОДЕКУ

Докус Ангеліна Олександрівна,