Екологічний кінотеатр Ecoprostir

Лого

22 лютого 2018 року, у студентському креативному просторі ОДЕКУ «Ecoprostir», відбувся перший у цьому році показ фільму екологічного спрямування «Земля. Один приголомшливий день».

Показ фільму відбувся у рамках«Екологічного кінотеатру Ecoprostir», який розпочав свою роботу минулого року.

«Земля. Один приголомшливий день» – це документальний фільм, який з перших секунд занурює глядача приголомшливу подорож, в якій відкриває всю красу та неповторність Всесвіту.

У нашому університеті студенти вивчають негативні наслідки антропогенного впливу на довкілля, шляхи захисту навколишнього середовища від екодеструктивного впливу людини. Саме тому кожен студент нашого університету має знати та розуміти неперевершеність природи, усвідомлювати, яка краса та неповторність його оточує. Краса, яку варто берегти як для себе, так і для своїх нащадків.

Команда Ecoprostir дякує кожному, хто поринув з нами у атмосферу еко-кінотеатру та розширив свій екологічний світогляд. Ваші захоплені погляди надихають нас на нові ідеї та проекти! А специфіка нашого університету робить наші проекти унікальними та неповторними. Хіба у кожному університеті Одеси є свій студентський кінотеатр?

До зустрічі на нових прем’єрах «Екологічного кінотеатру Ecoprostir» на 8 поверсі ОДЕКУ!

Кино2 Кино_3
Кино_4 unnamed1
Share on Facebook23Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone