Екологічний захід в ЗОШ №37

lect210315mm_1

11 квітня 2019 року з захопливим екологічним заходом до учнів Одеської ЗОШ №37 завітали представники Одеського державного екологічного університету:

– аспірант кафедри екології та охорони довкілля, молодший науковий співробітник ОДЕКУ Михайленко Владислав;

– фахівець сектору профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю Власенко Наталя.

Для учнів 4 класу у легкій та інтерактивній формі було представлено цікаву практ   ичну інформацію з методів порятунку планети в домашніх умовах, а також про те, чи можливо створити другу планету.

Тренінг пролетів непомітно, і приємно зауважити, що учні виходили з лекції з піднесеним настроєм. Також після лекції учні мали змогу особисто поспілкуватися з Владиславом та отримати відповіді на всі свої запитання, яких було досить немало.

Яскраві емоції, палаючі очі та атмосфера рішучості до змін на краще – це лише початок. Саме у такому віці закладаються перші цеглинки екологічного світогляду, і нам радісно, що учні цієї школи зробили крок на зустріч екологічному майбутньому. Також учні висловили бажання ще раз зустрітися із представниками ОДЕКУ, щоб отримати ще більше порад з екологізації побуту.

_DSC3104 _DSC3108
_DSC3093 _DSC3088

Далі – більше!

Слідкуйте за нашими новинами та ставайте на шлях ЕКО разом із нами!