Екологія очима молоді. Активності, які доступні кожному

sprum(1)

В четвер, 21 лютого 2019 року, до Одеського НВК «Гармонія», гімназії №6 з мотивуючою лекцією на тему «Екологія очима молоді. Активності, які доступні кожному» завітали представники Одеського державного екологічного університету – завідуюча сектором з профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю Докус Ангеліна Олександрівна та аспірант кафедри екології та охорони довкілля, молодший науковий співробітник ОДЕКУ Михайленко Владислав. Ціллю даного візиту було замотивувати учнів школи, зокрема – представників парламенту, – створювати та втілювати екологічні проекти.

Варто відмітити, що ця зустріч була дійсно особливою, так як Михайленко Владислав є випускником даної школи. Саме тому атмосфера у залі була дуже дружньою і натхненною, а учні охоче приймали участь у діалозі зі спікером. Також дуже приємно, що участь у даному заході прийняв не лише парламент школи, а і представники всієї паралелі 9-х класів.

Учням у якості прикладу успішної роботи команди і втілення проекту було приведено перший в Україні студентський екологічний коворкінг «Екопростір»,  який вже став традиційною точкою збору багатьох екологічних активістів та зацікавлених у екології учнів. Також учням було розказано і про інші проекти Eko-молодь&Ukraine (наприклад – Eco-School) та результати, яких учні досягають після участі у них.

Все починається з бажання. Потім народжується ідея, а ідея об’єднує однодумців. Тому ми віримо, що цей візит вже незабаром буде мати свої плоди, а учні цієї школи започаткують новий екологічний проект, який допоможе покращити стан оточуючого середовища та зробити його комфортним для кожного.

01 DSC_0007
DSC_0025DSC_0016 DSC_0020DSC_0034

А ми продовжуємо, і далі – більше!

Слідкуйте за нашими новинами та ставайте на шлях ЕСО разом з нами!