Екскурсія для студентів 1 курсу за напрямом “Науки про Землю” в науково-експертний центр моніторингу навколишнього середовища ОДЕКУ

DSCN6533
15 квітня 2019 року на базі науково експертного центру моніторингу навколишнього середовища науково-дослідної частини Одеського державного екологічного університету (НЕЦМНС НДЧ ОДЕКУ) відбулась екскурсія студентів 1 курсу , які навчаються нза напрямом “Науки про Землю” (групи ГМ-18, В-18). Проводив екскурсію керівник НЕЦМНС, співробітник кафедри гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ к.г.н., доц. Гриб Олег Миколайович. Студенти дізнались про діяльність даного структурного підрозділу ОДЕКУ, побували в лабораторіях та ознайомились з приладами, які використовуються під час наукових досліджень стану повітря, вод та грунтів, які проводить колектив НЕЦМНС НДЧ ОДЕКУ. Також всі мали можливість поставити свої запитання та дізнатись більше про стан навколишнього середовища в Одеській області. Даний захід носив профорієнтаційний характер та, сподіваємось, розширив кругозір студентів 1-го курсу ОДЕКУ щодо майбутньої діяльності за їх фахом. Дякуємо всім студентам та колективу НЕЦМНС НДЧ ОДЕКУ за цікаво та корисно проведений час та бажаємо успіхів в їх подальшій роботі.
DSCN6519 DSCN6521
DSCN6522 DSCN6525