Працівники кафедри гідроекології та ВД ОДЕКУ взяли участь в фінальній конференції, присвяченій екології Дунайського регіону (проект MIS-ETC 995)

svetski-den-na-voda-2015-680x380

20 грудня 2017 року за запрошенням директора Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації Шатохіної Ірини Вадимівни науково-педагогічні працівники, аспіранти та магістри ОДЕКУ прийняли участь у фінальній конференції в рамках проекту «Інвентаризація, оцінка та зменшення впливу антропогенних джерел забруднення в регіоні Нижнього Дунаю України, Румунії та Республіки Молдова» MISETC 995, яка відбулася в місті Одеса у готелі «Vele Rosse».

У конференції прийняли участь вчені, представники місцевих органів влади та підпиємств, громадські діячі з України, Румунії та Республіки Молдова.

Кафедру гідроекології та водних досліджень представляли: к. геогр. н., доц. Гриб Олег Миколайович, магістри групи МЕГ-63 – Котович Ольга, Ренгач Олег, Марчук Олександр, Димитрова Олена, Кулік Ангелина.

123553390856