Фінальна зустріч за міжнародним проектом TEMPUS-QANTUS

logo-qantus-tempus (1)(1)

У четвер, 16 листопада 2017 р., в ОДЕКУ відбудеться Фінальна зустріч за міжнародним проектом «Рамка кваліфікацій у сфері наук про навколишнє середовище в українських університетах (QANTUS)», який виконувався за програмою TEMPUS IV протягом 2013-2017 рр.

В заході планують взяти участь більш ніж 30 представників ВНЗ та організацій-партнерів проекту, у т.ч. 13 іноземних викладачів та науковців з Варшавського університету наук про життя, Ягеллонського університету в Кракові (Польща), Асоціації європейських університетів наук про життя (Бельгія), Університету м. Павія (Італія) та Університету природних ресурсів та природничих наук (м. Відень, Австрія).

Зустріч проходитиме в ауд. 312 (НЛК №1) з 14:00 до 19:00.

Реєстрація учасників розпочнеться о 13:00.

Запрошуються всі зацікавлені!