Фінансова грамотність. Інвестиції. Накопичення

ODEU-копия2019mall

10 вересня  викладачі та студенти кафедри  Публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності відвідали тренінг “Фінансова грамотність. Інвестиції. Накопичення” від підприємця та інвестора Станіслава Харта, організований Радою Студентського Самоврядування ОДЕКУ.

Протягом 1,5 годин, проведених на території студентського креативного простору «Ecoprostir», слухачі дізнавались про сучасні фінансові інструменти, можливості накопичення та збільшення капіталу, перспективи особистої інвестиційної діяльності тощо.

Дякуємо спікеру Станіславу Харту та голові РСС ОДЕКУ Катерині Вітенчук за цікавий тренінг та актуальну інформацію, особливо для студентства.

3