Грант на навчання в Болонському університеті

logo-unibo

Претендувати на грант на навчання в Болонському університеті, Італія, за програмою «Unibo Action 2», можуть студенти з усього світу, які хочуть одержати ступінь бакалавра або магістра в університеті. На кожен навчальний рік передбачено 48 стипендій: 8 для студентів бакалаврату (First Cycle degree program) і магістратури (Single Cycle degree program), і 40 для студентів магістратури (Second Cycle degree program).

Розмір гранту – 11000 €, повна оплата навчання.

Вимоги до кандидатів

• Брати участь у стипендіальній програмі можуть кандидати, які отримали необхідну для вступу на одну з програм університету освіту, не в навчальних закладах Італії. Громадянство кандидата при цьому не має значення.
  • Кандидати повинні відповідати вимогам обраної освітньої програми університету.
  • Кандидат, який був зарахований, або зареєстрований на навчання на одну з програм бакалаврату або магістратури в Болонському університеті в попередньому навчальному році, не може претендувати на стипендіальну програму в наступному навчальному році.
  • Кандидати повинні бути молодше 30 років.

Також кандидатам необхідно подати інформацію про результати одного з таких тестів:

• SAT: для кандидатів на вступ на одну з програм бакалаврату (First Cycle degree program) і магістратури (Single Cycle degree program),
  • GRE: для кандидатів на вступ на одну з програм магістратури (Second Cycle degree program).
  • Заявки подаються онлайн, бланк заявки можна знайти на сайті організатора.

Кінцевий термін подачі заявок: 31 березня 2018.

У квітні на сайті організатора можна знайти результати.

Відділ міжнародних зв’язків