ХVІІI Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

P.YAtsik_300x380

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 24.10.2017 № 1/9-564 9 листопада 2017 року, у День української писемності та мови, розпочинається ХVІІI Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Метою цього конкурсу є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу.

До участі у першому (університетському) етапі конкурсу запрошуються студенти 1-4 курсів всіх напрямків підготовки..

Задля реєстрації щодо участі у зазначеному конкурсі, умов та термінів його проведення, всі бажаючі мають звернутися на кафедру українознавства та соціальних наук ОДЕКУ до відповідальних викладачів – доц. Троян А.О., ст.викл. Мирошниченко М.І., ст.викл. Глушкова Н.М., ст.викл. Кантаржи Н.І.