I науково-практична конференція студентів технікумів та коледжів

12347590_975491872487007_3192336211245179743_n

ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ОДЕКУ

I науково-практична конференція студентів технікумів та коледжів

«Сучасні тенденції та перспективи розвитку природничих наук»

26 квітня 2018 року, м. Одеса

Наукове товариство Одеського державного екологічного університету (НТ ОДЕКУ) запрошує студентів старших курсів технікумів та коледжів прийняти участь у конференції, що буде проходити 26 квітня 2018 року в рамках щорічної студентської конференції ОДЕКУ.

Метою конференції є обговорення та пошук рішень актуальних сучасних питань та розвитку природничих наук, встановлення контактів та обмін досвідом між студентською молоддю.

До участі у конференції запрошуються студенти, що працюють за наступними напрямками:

• Гідроекологія та водні дослідження
  • Гідрологія суші
  • Водні біоресурси та аквакультура
  • Метеорологія та кліматологія
  • Агрометеорологія та агроекологія
  • Технології захисту довкілля
  • Екологія та охорона довкілля
  • Інформаційні технології
  • Туризм

Умови участі у конференції:

• до 31 березня заповнити заявку на участь у конференції – за посиланням;
  • до 5 квітня надіслати на адресу scientists.osenu@gmail.com тези доповіді (не більше 3 сторінок, обов’язково повних) та рецензію наукового керівника (у якості рецензії приймається підпис наукового керівника на титульній сторінці тез із написом «Рекомендовано до друку»).

Зразок оформлення матеріалів міститься у доданому файлі

Відбір тез для участі в конференції здійснюється на конкурсній основі. Під участю у конференції розуміється розміщення тез у електронному збірнику конференції та виступ.

По закінченню Конференції кожен учасник отримує сертифікат учасника. Учасниками Конференції в результаті таємного голосування буде обрана найкраща доповідь, а переможець отримує цінний приз.

Участь у конференції безкоштовна.

Проживання та харчування оплачуються учасниками конференції самостійно. У приміщенні університету знаходиться їдальня, зі зручним графіком роботи з 8:30 до 17:00 (середній чек 35 грн.). При необхідності, організаційний комітет допоможе з розміщенням в університетському гуртожитку (орієнтована вартість 32 грн./ніч +25 грн. постіль).

Наша конференція дозволить Вам не тільки зроби вагомий внесок у розвиток природничих наук, але й цікаво та з користю провести час в колі друзів та колег-однодумців!

Запрошуємо всіх бажаючих!

Слідкуйте за новинами на сторінках у соціальних мережах:

У разі виникнення питань, звертатися,

Докус Ангеліна Олександрівна

📧 angel.dokus@gmail.com,