І тур Всеукраїнської олімпіади з фізики для студентів І-ІІ курсів усіх факультетів ОДЕКУ

Миниатюра

Кафедра Загальної і теоретичної фізики провела І тур Всеукраїнської олімпіади з фізики для студентів І-ІІ курсів усіх факультетів ОДЕКУ.

Для організації та проведення I етапу Олімпіади з фізики на кафедрі загальної та теоретичної фізики створено журі у складі:

голова журі
  • д. ф-м наук, проф. Герасимов О.І.
члени  журі
  • доц. І.С. Андріанова
  •  ст.викл.А.Я.Співак
відповідальний секретар
  • к.ф.-м.н.В.С.Василенко

Олімпіада з фізики пройшла в атмосфері творчого змагання студентів з напряму підготовки ««Екологія», «Військова гідрометеорологія», «Гідрометеорологія», «Водні біоресурси», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», «Технології захисту навколишнього середовища»

У І турі прийняло участь 33 студентів. Журі, розглянуло результати виконання робіт студентами, вирішило:

І. Переможцями вважати студентів:

1. Тараненко Наталія Сергіївна Е-22
2. Щербина Катерина Дем’янівна Е-22
3. Маклигіна Тетяна Ігорівна В-11

ІІ. Рекомендувати для участі у наступному турі олімпіади студентів гр. E-22 1.Тараненко Наталію Сергіївну, та Щербину Катерину Дем’янівну.

СПИСОК УЧАСНИКІВ ОЛІМПІАДИ

№№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові студента Група Кількість балів Місце в особистому заліку % від максима­льно можли­во­го відсотку
1 Тараненко Наталія Е-22 10 1-2 83
2 Щербина Катерина Е-22 10 1-2 83
3 Маклигіна Тетяна В-11 9,5 2 79
4 Комар В.О. В-11 9 3 75
5 Препеліца Віолетта ВБ-11 8,25 4 69
6 Шкрум Зоряна Е-21 8 5 67
7 Попорі Ромі ГМ-11 7,5 6-7 63
8 Сокуренко Олег К-21 7,25 8 60
9 Стратійчук Ольга ГМ-11 7 9-10 58
10 Глод Анастасія Е-22 7 9-10 58
11 Кравченко А.І. Е-21 6,75 11-12 56
12 Кириловський Олекса К-21 6,75 11-12 56
13 Мінчева О.О. ВБ-11 6,5 13-14 54
14 Алієва Аліна ТЗ-21 6,5 13-14 56
15 Сівак Анастасія ГМ-11 6,4 15 53
16 Нізіцка Ганна ВБ-11 6 16-18 50
17 Буртовой Ігор Е-21 6 16-18 50
18 Вакарова Валерія Е-22 6 16-18 50
19 Іваничко Тетяна ГМ-11 5,75 19 48
20 Тутова Светлана Е-22 5,25 20 44
21 Яременко Дарія ВБ-11 5,2 21 43
22 Ряшенцев Вадим К-21 5 22 42
23 Савкова Анастасія ГМ-11 4,25 23-24 35
24 Витенчук Катерина Е-21 4,25 23-24 35
25 Бабаченко Михайло В-11 4 25-27 33
26 Бойко Василь В-11 4 25-27 33
27 Чаленко Владислав В-11 4 25-27 33
28 Бенедюк О. Е-22 3,25 28 33
29 Гута Владислав ГМ-11 3 29 25
30 Блага Анастасія ГМ-11 2,75 30-32 23
31 Волков Данііл ГМ-11 2,75 30-32 23
32 Павлов Олексій ГМ-11 2,75 30-32 23
33 Джураєва Гульвар ГМ-11 2,5 33 21

 

РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРЕМОЖЦІВ

I-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

  з фізики

проведеного 14.02.2018р. на кафедрі загальної та теоретичної фізики

                                                              

№№ Прізвище, ім’я, Повна назва Р е з у л ь т а т и
п/п- по батькові студента (повністю) вищого навчального закладу Бали Місце % від максима­льно можли­во­го відсотку
1. Тараненко Наталія Сергіївна Одеський державний екологічний університет 10 1 83
2. Щербина Катерина Дем’янівна Одеський державний екологічний університет 10 2 83
3. Маклигіна Тетяна

Ігорівна

Одеський державний екологічний університет 9,5 3 79
IMG_20180214_161052 IMG_20180214_161040
IMG_20180214_160929 IMG_20180214_161036
Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone