І засідання секції«Метеорологіята кліматологія»Конференції молодих вчених ОДЕКУ(2-8.05.2018)

1236

3 травня 2018 р. на кафедрі метеорології та кліматології (ауд. 302, о 14.30) відбулося І засідання секції «Метеорологія та кліматологія» Конференції молодих вчених Одеського державного екологічного університету (2-8.05.2018).

Науковий керівник секції: к.геогр.н., проф. Івус Г.П.

ПРИСУТНІ: зав. каф., к.геогр.н., проф. Івус Г.П., к.геогр.н., доцент Хоменко І.А., к.геогр.н., доцент Недострелова Л.В.,к.геогр.н., доцент Прокоф’єв О.М., ст. викл. Сущенко А.І.,к.геогр.н., доцент Агайар Е.В., к.геогр.н., доц. Галич Є.В.,к.геогр.н., доцент Семергей-Чумаченко А.Б.,к.геогр.н., доцент Нажмудінова О.М.,к.геогр.н., доцент Катеруша Г.П.,к.геогр.н., доцент Трегубова М.В., к.геогр.н., доцент Серга Е.М., ст. викл. Гурська Л.М., технік 1 кат. Вербицький Д.В.,інженер Поліщук А.В., ст. гр. МНЗ-1м, МНЗ-1к, МНЗ-61м,МСА-51, МКА-41а, ГМ 21.

В роботі секції прийняли активну участь магістри І та ІІ року навчання та студенти 2-4 курсів.

Учасники конференції успішно представили результати своїх досліджень щодо сучасного клімату та характеру кліматичних змін різних регіонів України, оцінки впливу змін клімату на роботу транспортної системи України, впливу метеорологічних умов на якості повітря над Одесою, аналізу циркуляції атмосфери Північно-Західного Причорномор’я та умов розвитку небезпечних погодних явищ (гроза, град та ін.)

Керівниками доповідей на І засіданні виступили: доценти Хоменко І.А., Галіч Є.А., Агайар Е.В., Трегубова М.В. та ст. викладач Гурська Л.М.

Молоді вчені добре попрацювали при підготовці доповідей та невдовзі представлять результати своїх досліджень у вигляді тез.

MyCollages (8) MyCollages (7)

Вітаємо молодих дослідників!!!

Share on Facebook1Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone