ОДЕКУ-215x300

З 14 по 16 вересня 2016 року на базі кафедри водних біоресурсів та аквакультури Одеського державного екологічного університету пройшла ІХ міжнародна іхтіологічна науково-практична конференція «Сучасні проблеми теоретичної і практичної іхтіології».

У роботі конференції взяли участь фахівці з України, Білорусії, Молдови, Казахстану, Польщі, Туреччини, Нідерландів, Німеччини, Грузії.

Пленарні засідання відбувались 14-15 вересня 2016 р. У роботі секцій взяли участь відомі професори: Сондак В.В. «Стан та проблеми відтворенні аборигенної іхтіофауни Західнобузько-Припятського гідроекологічного коридора», Демченко В.О. «Представленість риб в акваторіях Смарагдової мережі України», Мошу А.Я., Тромбицкий И.Д. «Материалы к разнообразию паразитических протистов черноморской атерины, Atherina pontica (Eichwald, 1831), водоёмов Дунайско-Днестровского междуречья», Слуквин А.М. «Использование метода ISSRPCR для оценки видовой и популяционной структуры у производителей стерляди  (ACIPENSERRUTHENUSL.)» та багато інших.

В рамках конференції під патронатом і за участю Всесвітнього фонду природи WWF проведено круглий стіл «Стан популяції осетрових в Україні, стан, шляхи охорони і збереження» (доповідачі:Гозан Наталя – Експерт Всесвітнього Фонду Природи (WWF) в Україні; Гоч Інна – Експерт Всесвітнього Фонду Природи (WWF) в Україні; Пилипенко Юрій – д.с-г.н., професор, зав. кафедри екології та сталого розвитку Херсонського державного аграрного університету; Демченко Віктор – д.б.н., завідувач Міжвідомчої лабораторії моніторингу екосистем Азовського басейну ІМБ і МДПУ ім. Б. Хмельницького, Худий Олексій – к.б.н., доцент кафедри біохімії і біотехнології Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Куцоконь Юлія – к.б.н., с.н.с. Інститут зоології ім. І.І. Шмальгаузена)

16 вересня 2016 року відбувся виїзд учасників конференції до Нижньодністровського національного природного парку.

Загальна кількість учасниківв роботі конференції становить 182 особи, з них: представників  ВНЗ України (Національний університет біоресурсів і природокористування України,  Херсонський державний аграрний університет, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, Житомирський державний університет імені Івана Франка та ін.) – 30 осіб, академічної  та галузевої наук (Державне агентство рибного господарства України, Інститут рибного господарства НААН, Інститут Рибного господарства та екології моря, Институт генетики и цитологии НАН Беларуси,Институт проблем криобиологии и криомедицины НАН Украины,Центр по исследованию водныхгенетических ресурсов “AcvaGenResurs» та інші) – 48 осіб,  студентів – 104 особи.

Share on Facebook12Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone