II -й Всеукраїнський пленер з питань природничих наук

Снимок

26-28 липня 2018 року Наукове товариство студентів, аспірантів та молодих вчених Одеського державного екологічного університету організовує «II-й Всеукраїнський пленер з питань природничих наук».

Конференція носить пленерний (фр. en plein air – відкрите повітря) характер, що передбачає роботу в натуральній природній обстановці поза приміщенням. Такий формат конференції має сприяти синтезу теоретичних знань та живої реальності, що дозволить підвищити творчій досвід молодих науковців та поглянути на проблематику своїх досліджень під іншим кутом.

Метою конференції є обговорення та пошук рішень актуальних проблем в галузі природничих наук, встановлення контактів та обмін досвідом між молодими вченими різних ВНЗ України.

До участі у конференції запрошуються магістри, аспіранти та молоді вчені, що працюють за наступними напрямками:

• Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування.
  • Економіка природокористування.
  • Науки про Землю (метеорологія, океанологія, гідрологія, гідрографія, агрометеорологія, атмосферна геофізика, кліматологія).
  • Інформаційні технології в галузі природничих наук.

Також, якщо тема вашої доповіді не відповідає вищеперерахованим напрямкам, учасники мають змогу запропонувати додаткову категорію, яка може бути додана до роботи конференції.

Літо, Одеса, море, сонце, відпочинок, і природнича наукова діяльність – все це стане можливим для вас вже цього літа! Подаруй собі незабутні враження та зроби вагомий внесок у розвиток природничих наук!

Запрошуємо всіх бажаючих!

Реєстрація за посиланням

Трохи з часом буде більше новин і деталей, слідкуйте за нашими анонсами у мережі:

Завідувач сектором аспірантів, докторантів та молодих вчених Наукового товариства ОДЕКУ
Докус Ангеліна Олександрівна (facebook.com/angelina.dokus)

+38 (099) 653-28-53

+38 (068) 692-12-26