II науково-практична конференція студентів технікумів та коледжів «Сучасні тенденції та перспективи розвитку природничих наук»

12347590_975491872487007_3192336211245179743_n

Наукове товариство Одеського державного екологічного університету (НТ ОДЕКУ) запрошує студентів старших курсів технікумів та коледжівприйняти участь у конференції, що буде проходити 17 квітня 2019 року в рамках щорічної студентської конференції ОДЕКУ.

Метою конференції є обговорення та пошук рішень актуальних сучасних питань та розвитку природничих наук, встановлення контактів та обмін досвідом між студентською молоддю.

До участі у конференції запрошуються студенти, що працюють за наступними напрямками:

• Гідроекологія та водні дослідження
  • Гідрологія суші
  • Водні біоресурси та аквакультура
  • Метеорологія та кліматологія
  • Агрометеорологія та агроекологія
  • Екології та охорони довкілля
  • Технології захисту довкілля
  • Інформаційні технології
  • Туризм

Умови участі у конференції:

• Інфолист конференції
  • до 31 березня заповнити заявку на участь у конференції за посиланням;
  • до 5 квітня надіслати на адресу scientists.osenu@gmail.com тези доповіді (не більше 3 сторінок, обов’язково повних) та рецензію наукового керівника (у якості рецензії приймається підпис наукового керівника на титульній сторінці тез із написом «Рекомендовано до друку»).

Відбір тез для участі в конференції здійснюється на конкурсній основі. Під участю у конференції розуміється розміщення тез у електронному збірнику конференції та виступ.

По закінченню Конференції кожен учасник отримує сертифікат учасника.

Участь у конференції безкоштовна.

Проживання та харчування оплачуються учасниками конференції самостійно. У приміщенні університету знаходиться їдальня, зі зручним графіком роботи з 8:30 до 17:00 (середній чек 35 грн.). При необхідності, організаційний комітет допоможе з розміщенням в університетському гуртожитку.

Наша конференція дозволить Вам не тільки зробити вагомий внесок у розвиток природничих наук, але й цікаво та з користю провести час в колі друзів та колег-однодумців!

Запрошуємо всіх бажаючих!

Інформація на сайті: http://odeku.edu.ua/

Слідкуйте за новинами на сторінках у соціальних мережах:

facebook.com/ScienceOSENU/

instagram.com/nt_odeku/

У разі виникнення питань, звертатися,

Ільїна Анна Олександрівна

☎ (097) 141-30-90

Попередня програма конференції

Снимок

Оформлення тез: у темі листа з вкладеними файлами необхідно прописати «П.І.П. Тези на конференцію». Вкладені файли повинні називатися таким чином:
Іванов Іван Іванович – РОЛЬ ЛОГІСТИКИ У СВІТІ.
Іванов Іван Іванович – РЕЦЕНЗІЯ.

Вимоги щодо оформлення матеріалів доповідей:текст (українською мовою) надсилається разом з вмонтованими рисунками і формулами. Формат аркуша А4 210×297, орієнтація книжкова. Шрифт: гарнітура – TimesNewRoman, кегель 14. Поля: 2.5, 2.5, 2.5, 2.5 см. Абзацний відступ – 1 см. М і ж р я д к о в и й   і н т е р в а л   о д и н а р н и й. Переноси не використовуються. Вирівнювання тексту за шириною.

Структура тез: має містити актуальність, мету, завдання дослідження, результати дослідження, висновки, список використаної літератури.

Нижче наведено зразок оформлення тез доповіді:

Іванов Іван Іванович, студент групи Г-42

Рецензентд.геогр.н., проф.кафедра гідрології суші Петров Петро Петрович
Одеський державний екологічний університет

ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЧНА МЕРЕЖА СПОСТЕРЕЖЕНЬ ТА ВИВЧЕНІСТЬ ТЕРИТОРІЇ У МЕЖАХ РІЧКОВОГО БАСЕЙНУ ДНІПРА

Текст доповіді. Текст доповіді. Текст доповіді.Текст доповіді. Текст доповіді. Текст доповіді. Текст доповіді. Текст доповіді. Текст доповіді. Текст доповіді. Текст доповіді. Текст доповіді. Текст доповіді. Текст доповіді…