ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «МЕНЕДЖМЕНТ»

logo_odeku

Спеціалізація «Менеджмент природоохоронної діяльності» у 2019/2020 н.р.

УВАГА!!!

Шановні учасники 2 туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 073 “Менеджмент” за спеціалізацією “Менеджмент природоохоронної діяльності”.

У зв’язку із встановленням згідно Постанови КМУ №211 від 11.03.2020 р. та листа МОН №1/9-154 від 11.03.2020 р. тритижневого карантину на території нашої держави в період з 12.03.2020 по 3.04.2020 р. для всіх закладів освіти повідомляємо про перенесення строків проведення підсумкової конференції на тиждень (з 8 по 10 квітня 2020 р.).

В разі додаткових змін строків карантину від Уряду та Міністерства освіти і науки України інформацію буде оновлено.

Дякуємо за розуміння та бажаємо всім міцного здоров’я.

…………………………….

Оргкомітет 2 туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Менеджмент за спеціалізацією Менеджмент природоохоронної діяльності.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України «Про  проведення  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 н.р.» (наказ №1271 від  04.10.2019 р.) Одеський державний екологічний університет обрано базовим вищим навчальним закладом для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент», спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності».

Інфолист

ВІД ОДНОГО ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ У КОНКУРСІ МОЖУТЬ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ  ДО ТРЬОХ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ !!!

У відповідності з  наказом №1271 «Про  проведення  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 н.р.», керівники закладів вищої освіти повинні:

1) надіслати до базового закладу вищої освіти (ОДЕКУ) до 15 лютого 2020 р. пакет документів для участі у конкурсі (згідно вимог «Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», затвердженого наказом МОН України від 18.04.2017 №605 (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0620-17).

2) відрядити студентів та науково-педагогічних працівників, які є членами журі, до відповідних базових закладів вищої освіти для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент», спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності».

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ

15 лютого – останный день выдправки конкурсних робіт;

18 березня – оприлюднення списку конкурсантів, запрошених до участі у Конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент», спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності».

1 квітня –  реєстрація учасників Конференції з  9.00 до 15-30 год. кафедра публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності; ауд 312, 3 поверх. НЛК №2;

2  квітня – проведення Конференції з 10.00 до  18.00, ауд 213, 2 поверх. НЛК №2;

3 квітня – підведення підсумків Конференції та нагородження  переможців о 12.00 год.

Учасникам Конференції потрібно мати при собі студентський квиток.

Конкурсні наукові роботи просимо надсилати за адресою:

65016, м. Одеса, вул. Львівська, 15,

Одеський державний екологічний університет,

Кафедра  публічного управління та менеджменту  природоохоронної діяльності, з приміткою «Всеукраїнський конкурс «Менеджмент природоохоронної діяльності».