III Всеукраїнський екологічний форум для школярів «Екологія очима молоді. Активності, які доступні кожному» в режимі online

вебконфмініатюра

Шановні колеги!

Стрімкі зміни, які сьогодні відбуваються майже у всіх сферах, кидають нам нові виклики. Саме тому ми всі маємо розвиватися у ногу із часом.

Все у жовтні Одеський державний екологічний університет проведе III Всеукраїнський екологічний форум для школярів «Екологія очима молоді. Активності, які доступні кожному», в режимі online. Форум буде присвячено саме сучасним екологічним ініціативам та їх розвитку в умовах сьогодення.

Варто відмітити, що форум буде приурочено до Всесвітнього дня WWFта Міжнародного дня туризму.

Основні цілі форуму:

• Донесення актуальної інформації до всіх бажаючих, не залежно від географії учасників;
  • Об’єднання екологічно активної молоді;
  • Знайомство з найактивнішими екологічними організаціями та їх представниками, можливість залучення до екологічнихпроектів та ініціатив вже під час самого форуму;
  • Знайомство з діяльністю Одеського державного екологічного університету, у тому числі – з досвідом участі ОДЕКУ у міжнародних екологічних проектах;
  • Обмін досвідом контактами між викладачами і молоддю, зацікавленими у впровадженні та розвитку екологічних ініціатив у школах.

Спікерами форуму стануть представники:

– екологічних громадських організацій;

– екологічних проектів;

– представники сфери екологічно відповідального бізнесу;

– представники державних установ;

– екологічні активісти.

Для участі у форумі запрошуються учні та вчителі навчальних закладів Одеського регіону, представники дитячих та молодіжних громадських організацій, державних установ, які задіяні в еколого-натуралістичному напрямку, приймають участь в різних екологічних заходах, активностях, конкурсах та проектах, зацікавлені в обміні досвідом з екологічного виховання, небайдужі до екологічних проблем свого регіону.

Вже відкрита РЕЄСТРАЦІЯ на захід.

Після реєстрації вам буде направлено лист з подальшою інструкцією щодо участі у форумі.

III Всеукраїнський екологічний форум для школярів

Слідкуйте за новинами на сторінках у соціальних мережах та на офіційному сайті університету:

facebook.com/UkrEcoYoung

instagram.com/eco.odeku

telegram.eco_events_odeku

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся:

Завідувач Сектору по роботі з учнівською молоддю ОДЕКУ

Ангеліна Олександрівна Докус,