ІІІ Всеукраїнський конкурс «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні»

svetski-den-na-voda-2015-680x380

Вітаємо кандидата географічних наук, молодого вченого Тодорову Олену Іванівну, чия робота «Ймовірнісна оцінка характеристик небезпечного гідрологічного явища – дощових паводків на річках Гірського Криму» посіла третє місце у ІІІ Всеукраїнському конкурсі «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні» у номінації «Водопостачання, водовідновлення, технології очищення забруднений вод».  Конкурс проходив у Національному авіаційному університеті, м.Київ. У конкурсі брали участь 33 роботи молодих вчених з усієї країни. Науковий керівник роботи директор Гідрометеорогічного інституту ОДЕКУ, доц. Овчарук Валерія Анатоліївна.
документ