Інноваційний семінар «Впровадження космічних технологій у розвиток економіки України»

НЦУВКЗ

     14 вересня 2020 року на базі Одеського державного екологічного університету відбудеться інноваційний семінар «Впровадження космічних технологій у розвиток економіки України», організатором якого є Національний центр управління та випробувань космічних засобів (НЦУВКЗ) – Cектор регіонального розвитку та координації Причорноморський (м. Одеса).

     Головними темами заходу є питання забезпечення супутниковою навігацією державних та комерційних споживачів Причорноморського регіону, а також комерційне використання даних дистанційного зондування землі, сервісів та продуктів, створених на їх основі.

  • Агромоніторинг – використання результатів дистанційного зондування Землі для вирішення завдань агропромислового комплексу.
  • Оцінка стану виноградників – використання даних дистанційного зондування Землі.
  • Супутникова навігація  – можливості Національного центру із забезпечення супутниковою навігацією державних та комерційних споживачів.
  • Космічні технології – можливості використання в інтересах розвитку економіки України, зокрема економічного розвитку Причорноморського регіону.

     До участі у семінарі запрошено понад 80 підприємств агропромислового комплексу, представники місцевих органів виконавчої влади, науково-дослідних установ та закладів вищої освіти.

     Початок роботи семінару 10.00 год; місце проведення семінару НЛК №2, ауд. 213, за попередньою реєстрацією.

     Детальну інформацію, контакти та програму семінару дивиться на сайті https://spacecenter.od.ua/innovaczijnij-seminar-vprovadzhennya-kosmichnih-tehnologij-u-rozvitok-ekonomiki-ukra%d1%97ni/

1


Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone