ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»

Конкурс Т.Шевченко 1

У відповідності з листом Міністерства освіти і науки України № 1/9-593  від 03.10.2018 «Про проведення ІX Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» на базі кафедри українознавства та соціальних наук 31.10.2018 р.  о 14.30   ( ауд. 601) буде проведено перший загальноуніверситетський етап зазначеного конкурсу.

Проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка має сприяти піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря.

Конкурс Т.Шевченко 2На першому етапі конкурсанти мають виконати творчу роботу за тематикою, пов’язаною, зокрема, з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню націй, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко.

Критерії оцінювання творчих робіт будуть охоплювати специфіку, складність, обсяг творчої роботи, володіння художнім словом, мовно-літературну підготовленість конкурсантів.