Катастрофічні урагани 2017 – Ірма, Хосе, Герварт – чи варто чекати подібного в Одесі?

ураган

16 листопада 2017 року в Одеському державному екологічному університеті (ОДЕКУ) відбудеться науково-методична дискусія, присвячена аналізу стихійних та небезпечних гідрометеорологічних явищ, на прикладі катастрофічних ураганів, що спостерігалися у різних частинах світу у 2017 році та стану клімату Землі у 2017 році. Буде проаналізовані поточні зміни ймовірності виникнення таких явищ на Півдні України та в Одесі, зокрема.

Також, буде представлена поточна інформація про гідроекологічний стан Куяльницького і Хаджибейського лиманів та прогноз їх динаміки.

В дискусії приймуть участь вчені Одеського державного екологічного університету та провідні спеціалісти Гідрометцентру Чорного та Азовського морів (ГМЦ ЧАМ), серед них:

• Ректор ОДЕКУ, проф. Степаненко С.М.
  • Зав. кафедрою гідрології суші, проф. Шакірзанова Ж.Р.
  • Зав. кафедрою метеорології та кліматології, проф. Івус Г.П.
  • Директор гідрометеорологічного інституту ОДЕКУ, доц. Овчарук В.А.
  • Начальник ГМЦ ЧАМ, доц. Ситов В.М.
  • Зав. сектором методичного керівництва ГМЦ ЧАМ, к.фіз.-мат.н., Матигин О.С.
  • Зав. сектором річкових прогнозів ГМЦ ЧАМ Колеснік О.М.
  • Провідний синоптик ГМЦ ЧАМ Беладонова Л.В.
  • Доц. кафедри метеорології та кліматології Нажмудінова О.М.

Тематичний захід, приурочений до Дня працівників гідрометеорологічної служби України, який відзначається щорічно 19 листопада.

Як відомо, гідрометеорологічний інститут Одеського державного екологічного університету (ГМІ ОДЕКУ) на сьогодні є одним з провідних вищих навчальних закладів на теренах України, та, навіть, Європи, який протягом 85 років готує висококваліфікованих фахівців-гідрометеорологів в межах спеціальності «Науки про Землю» та у відповідності зі стандартами Всесвітньої метеорологічної організації (WMO) – спеціалізованої агенції ООН. Випускники інституту працюють у гідрометеорологічних службах більше ніж 70 країн світу.

Тому, не дивно, що викладацький та інженерний склад ГМІ ОДЕКУ вважає День працівників гідрометеорологічної служби України своїм професійним святом.

Запрошуємо Вас на урочисте зібрання, яке відбудеться 16.11.17 о 12.45

за адресою вул. Львівська, 15, Одеський державний екологічний університет, корпус №2, другий поверх, читальний зал.

Share on Facebook6Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone