Із жовтня 2017 р. почато реалізацію за участю ОДЕКУ проекту «Комплексна докторська програма з екологічної політики, менеджменту природокористування та техноекології (INTENSE)» 586471-EPP-1-2017-1-EE-EPPKA2-CBHE-JP (2017-2020, Координатор – Естонський університет наук про життя), за програмою Erasmus+.

Комплексна докторська програма з екологічної політики, менеджменту природокористування та техноекології – INTENSE

Erasmus+ Programme. KEY ACTION 2: COOPERATION FOR INNOVATION AND THE EXCHANGE OF GOOD PRACTICES (CAPACITY BUILDING IN THE FIELD OF HIGHER EDUCATION)

Тривалість проекту: 15.10.2017-14.10.2020

Грант-координатор: Естонський університет наук про життя (Тарту, Естонія).

Очікувані результати:

• поглиблене опитування кінцевих користувачів та дослідження інституційних контекстів;
  • межі компетенції для розвитку навчальної та інституційної інфраструктури;
  • розробка кодексу дієвої практики, рамок досліджень та планів перехідних заходів;
  • перегляд “паспортів PhD спеціалізацій”;
  • започаткування національних шкіл INTENSE та Міжнародної мережі INTENSE;
  • розвиток організаційних навичок та компетенцій з оцінки якості в партнерських установах;
  • обмін дослідницькими можливостями;
  • створення відкритої освітньої платформи INTENSE;
  • розробка модулів eLearning, MOOC та eScience;
  • розробка курсів з навичок широкого застосування та навчальних матеріалів до них;
  • запуск та адміністрування веб-порталу INTENSE;
  • бізнес-план INTENSE;
  • мережеві заходи, тренінги та заходи з розповсюдження результатів;
  • функціонування інфраструктури керування проектом INTENSE;
  • проведення наукового тренінгу INTENSE.

Консорціум проекту:  Університет природних ресурсів та наук про життя (Відень, Австрія), Латвійський університет (Рига, Латвія), Одеський державний екологічний університет, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Інститут екології Карпат Національної академії наук України (Україна), Національний університет Монголії, Ховдський університет (Монголія), Ханойський університет науки і техніки, Хошимінський університет природних ресурсів та навколишнього середовища (В’єтнам).

Асоційовані партнери: Компанія «Erda Research Technology Education» (ERTE), м.Рейсвейк (Нідерланди); Компанія «RZ. Дослідження. Менеджмент. Комунікація» (RZ), м.Лунд (Швеція).

Веб-сайт проекту: http://intense.network/

Share on Facebook44Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone