Конференція для студентів «Tourism Stud Camp»

image-0-02-04-3c8a00ba1bb8df7056c87c3e91cd993e1823c04b16de006524714b7610c3cec8-V

12 грудня  2017 року у приміщенні Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості було проведено круглий, темою для обговорення було визначено питання щодо забезпечення ефективної співпраці між владою, учбовими закладами, суб’єктами туристичної сфери та працевлаштування студентів.

Також паралельно пройшла конференція для студентів «Tourism Stud Camp». Конференція проходила у формі вільного діалогу між студентами, керівництвом підприємств туристичної сфери та представниками Асоціацій з розвитку туризму місцевого, обласного та національного рівнів. В проведенні заходів прийняли участь представники профільної кафедри Одеського державного екологічного університету, що готує бакалаврів за спеціальністю «Туризм» (зав. кафедри економіки природокористування Губанова Олена Ростиславівна, доцент кафедри Вартанян Ганна Валеріївна) та студенти гр. СТ-13, СТ-23, а також магістри природоохоронного факультету.

Спільно учасниками конференції було прийнято рішення продовжити співпрацю,  та після зимових канікул відновити роботу «Tourism Stud Camp» і надати студентам можливість розробити та подати на конкурс свої проектні-пропозиції щодо розвитку туризму в Одеській області.

На 14 грудня 2017 р. з 10:00 – 12:00 заплановано проведення ярмарку вакансій в туристичній сфері на базі Одеського міського центру зайнятості, за адресом м. Одеса, вул. Генерала Петрова, 22.