Конференція трудового колективу Одеського державного екологічного університету

ктк

29 грудня 2020 р. у дистанційному режимі відбулася Конференція трудового колективу Одеського державного екологічного університету. На порядку денному були чотири питання:

1. Звіт ректора про діяльність Одеського державного екологічного університету в 2020 році
  2. Нова редакція Статуту ОДЕКУ.
  3. Про звернення трудового колективу Харківського природоохоронного фахового коледжу
  4. Про внесення змін у склад Вченої ради ОДЕКУ.

З першого питання порядку денного виступив ректор університету професор Сергій Миколайович Степаненко, який доповів про результати діяльності ОДЕКУ у 2020 р. Ректор також наголосив на завданнях, що стоять перед університетом, і накреслив план роботи на наступний рік. Присутні на зборах представники трудового колективу одноголосно схвалили звіт і роботу С.М. Степаненко.

З другого питання порядку денного ректор С.М. Степаненко доповів запропоновані зміни у Статуті ОДЕКУ, що пов’язані зі змінами в чинному законодавстві України та структурними змінами в університеті. Нову редакцію Статуту ОДЕКУ було погоджено одноголосно.

Перший проректор Сербов М.Г. ознайомив присутніх зі зверненням трудового колективу Харківського природоохоронного фахового коледжу щодо відокремлення закладу від Одеського державного екологічного університету у зв’язку зі змінами у законодавстві. Трудовий колектив зрозуміло віднісся до звернення та підтримав його абсолютною більшістю голосів.

Із четвертого питання виступив вчений секретар Павленко О.П, який довів до відома присутніх пропозиції, які надійшли, щодо змін у складі Вченої ради університету. пов’язані з кадровими змінами в університеті. Конференція трудового колективу одноголосно підтримав пропозицію про виключення Гопченко Є.Д. та Коваленко Л.Б. зі складу вченої ради університету, у зв’язку з їх звільненням за власним бажанням.

Составсайт 1

сайт 2

Наприкінці зборів ректор подякував усім членам колективу університету за плідну працю у важкому “короновірусному” 2020 році та привітав присутніх з новорічними та різдвяними святами.