Конкурс «Юний гідролог – 2019»

Peak

Сектор по роботі з учнівською молоддю ОДЕКУ спільно з кафедрою гідрології суші ОДЕКУ в рамках серії конкурсів «Юний науковець» проводять конкурс для учнів 8-11 класів з предметів природничого напрямку.

Конкурс «Юний гідролог – 2019» проводиться втретє (інформацію про проведені конкурси дивіться за посиланнями: «Юний гідролог –2017», «Юний гідролог – 2018») і приурочений до щорічного святкування Всесвітнього дня води, який традиційно відзначається 22 березня.

«Не залишаючи нікого  позаду» («leaving no one behind») – як це пов’язано з водою? Однією з цілей в галузі сталого розвитку є завдання забезпечити доступність і збалансоване управління водними ресурсами для всіх до 2030 року. За визначенням, це означає, що ніхто не залишається позаду.

Мета конкурсу – розширення та поглиблення знань учнів із навчальних предметів природничого циклу, які виносяться на зовнішнє незалежне тестування, та виявлення талановитої учнівської молоді старшої школи.

Завдання учасника написати наукову роботу обсягом до 7-15 сторінок та самостійно обрати об’єкт вивчення у межах території України.

Роботи приймаються до 18 березня. Нагородження переможців конкурсу «Юний гідролог – 2019» буде проходити 4 квітня 2019 року на базі студентського коворкінгового креативного простору ОДЕКУ – Ecoprostir.

Найкращі роботи будуть розміщені на сайті університету.

Більше інформації за посиланням Інформація.

АНКЕТА для реєстрації за посиланням: Юний гідролог – 2019.

У разі виникнення питань звертатися:

завідувач Сектору по роботі з учнівською молоддю ОДЕКУ

Докус Ангеліна Олександрівна,

+38 (068) 692-12-26,

+38 (099) 653-28-53.

Слідкуйте за новинами на сторінках у мережі:

https://www.facebook.com/UkrEcoYoung/

https://www.facebook.com/groups/hydrologyOSENU/

 

Чекаємо на ваші роботи! Можливо, саме твоє дослідження переверне світ!     


Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone